Technologie

 • System BEZOKAPOWY Galeco

  Firma DACH SYSTEM to firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1985 roku jako firma zajmująca się tylko dekarstwem . Od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając zakres działania o sprzedaż pełnego asortymentu przeznaczonego do budowy dachu. Wieloletnie doświadczenie , wykwalifikowana załoga z odpowiednimi uprawnieniami stanowi podstawę naszej firmy.

 • Elewacja z deską Tabulo

  Doskonały wygld a’la drewniana elewacja

  Każdy chce aby jego dom był wyjątkowy, dlatego w domu modelowym Green House zdecydowaliśmy się na elewację z deską Tabulo imitującą drewniane elewacje. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do produkcji desek drewnopodobnych, możliwe jest uzyskanie doskonałej imitacji każdej kolorystyki drewna.

 • ACRYLIT-ST – tynk silikatowy „baranek”

  KOSBUD - ACRYLIT-ST – tynk silikatowy „baranek”

  Tynk silikatowy o zwiększonej paroprzepuszczalności do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków w systemie ociepleń KOSBUD-W. Biały lub barwiony w masie wg wzornika kolorów KOSBUD COLOR SYSTEM. Odporny na zabrudzenia, wzbogacony o formułę KOSBUDPROTECT zapobiegającą porastaniu ścian przez grzyby, algi i glony.

 • Granit Lubuski - elegancka kostka brukowa.

  Kostka GRANIT LUBUSKI – szlachetne i piękne aranżacje

  Piękną aranżację wokół domu modelowego Green House stworzyliśmy także dzięki kostce z asortymentu firmy ZIEL-BRUK – Granit Lubuski.

 • Płyta tarasowa COLLOSAL

  ZIEL-BRUK – Płyta tarasowa COLLOSAL.

  Płyta COLLOSAL to esencja minimalistycznego skandynawskiego designu. Jej ascetyczna forma charakteryzuje się doskonale prostą i gładką nawierzchnią. Swój surowy format COLLOSAL zawdzięcza mikrofazie i minimalnym dystansom, które pozwalają uzyskać wąską fugę o grubości 3,5 mm oraz specjalnie skomponowanemu kolorowi szarości grafitu. Dzięki swoim rozmiarom (80 x 60 x 9 cm) COLLOSAL wyśmienicie nadaje się do stworzenia takich przestrzeni jak: tarasy, chodniki i place miejskie przeznaczone dla ruchu pieszych.

 • ART BUD

  Przyszłość nowoczesnego budownictwa to energooszczędność, a wizytówką każdego domu jest piękna elewacja. Wykonanie elewacji i ocieplenie domu to wizytówka naszej firmy.

  Firma „ART BUD” to firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na rynku budowlanym istniejemy od maja 2005r.

 • STOLARIS

  Firma STOLARIS powstała w 1999 roku jako producent najwyższej jakości mebli kuchennych. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne. Firma STOLARIS oferuje kompleksowe usługi – od projektowania wystroju, przez produkcję wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, po ich transport i montaż.

 • BudPil - Ładny dach wizytówką każdego domu

  Dach sprawia, że budowany dom jest kompletny. Ładne, solidne i efektowne wykonanie konstrukcji dachowej sprawi, że w naszym domu będziemy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

  Firma „BudPil” jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Świadczymy usługi ciesielskie oraz blacharsko - dekarskie . Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, a na kryciu dachów znamy się jak nikt.

 • Wioldar - GWC EKO - Glikolowy Gruntowy Wymiennik Ciepła

  GWC EKO (gruntowy wymienniik ciepła) – darmowy komfort

   

  Znaczący udział w bilansie energetycznym w domu modelowym zeroenergetycznym Green House jest zainstalowanie GWC EKO firmy ADW Wioldar (Gruntowy Wymiennik Ciepła).

 • Rekuperator NIKOL

  Wentylacja domu bez konieczności otwierania okien

   

  Rekuperator NIKOL to wysokiej klasy urządzenie służące do odzysku ciepła z wentylacji w budynkach mieszkalnych . Charakteryzuje się wysoka sprawnością odzysku ciepła sięgającą nawet 96 % . W połączeniu z zaawansowaną automatyką urządzenie pozwala osiągać znaczęce oszczędności w eksploatacji. Nie udałoby się osiągnąć bardzo dobrych wyników jeśli w domu Green House nie zastosowalibyśmy produktu najwyższej jakości.

 • Farby Dekoral

  Osoby urządzające dom lub mieszkanie często stają przed trudnym wyborem, dotyczącego sposobu wykończenia ścian. Systemy dekoracyjne wyznaczają szczególny element aranżacji wnętrz. Dobór struktury dekoracyjnej nie powinien być przypadkowy i oparty tylko na własnych upodobaniach. Kompozycja faktur i materiałów oraz kolorystyka powinna tworzyć przemyślaną całość.

 • GROUND-THERM – wentylacja mechaniczna

  Komfort mieszkania w zdrowym klimacie bez konieczności otwierania okien

  Każdy inwestor chce mieć ciepły, ekonomiczny i komfortowy dom. Nie każdy jednak uwzględnia dobry klimat, a ten otrzymujemy poprzez doprowadzenie czystego powietrza. W domu modelowym Green House czyste powietrze będzie dostarczone przez system kanałów wentylacji mechanicznej. Producentem systemu jest firma GROUND-THERM.

 • Solcial
Youtube