Osoby nadzorujące

 • Olgierd Kleszcz

  Olgierd Kleszcz od prawie 10 lat związany z branżą energii odnawialnej. Po otrzymaniu dyplomu Akademii Rolniczej w Szczecinie ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie Przedsiębiorstwem” na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończył wiele szkoleń i kursów związanych z energetyką wiatrową, produkcją biomasy, budownictwem energooszczędnym. Od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem nabytym w pracy prowadząc szkolenia z szeroko pojętej „zielonej energii”, ekologii i budownictwa pasywnego.

  Od prawie roku jest konsultantem przy realizacji projektu budowy farmy fotowoltaicznej w zachodniopomorskim.

  Zainteresowania pozazawodowe – literatura związana z historią Polski, wędrówki górskie i żeglarstwo.

 • Pawel Widawski

  Pawel Widawski, magister inżynier budownictwa lądowego, studia na Politechnice Wrocławskiej, specjalność konstrukcje, ukończone z wyróżnieniem, wieloletnia praktyka na budowach poza granicami kraju, dalsze specjalizacje - historia sztuki filologia języka niemieckiego (Uniwersytet Heidelberg), ochrona zabytków (Politechnika Trewir), certyfikowany europejski planista budownictwa pasywnego (certyfikat Instytutu Domów Pasywnych z Darmstadt), w chwili obecnej zaangażowany w przygotowanie kilku projektów domów pasywnych i niskoenergetycznych w Polsce. Z zamiłowania – biegacz długodystansowiec, pływak i kolarz szosowy, uczestnik maratonów i zawodów IronMan. Wciąż szukający nowych wyzwań. Stagnacja i nuda jest dla innych.

  Z zamiłowania – biegacz długodystansowiec, pływak i kolarz szosowy, uczestnik maratonów i zawodów IronMan. Wciąż szukający nowych wyzwań. Stagnacja i nuda jest dla innych.

 • Dariusz Pokacki

   

  Absolwent Politechniki koszalińskiej na kierunku zarządzanie małymi i dużymi przedsiębiorstwami, absolwent studium informatycznego w Gorzowie Wlkp.. Certyfikowany europejski doradca budownictwa pasywnego  (certyfikat Instytutu Domów Pasywnych z Darmstadt). Obecnie zatrudniony na stanowisku Doradcy Technicznego ds. wentylacji w firmie ADW Wioldar. Czynnie przyczynił się do otrzymania wyróżnienia EKO LIDER przez firmę ADW. Organizator kursów i szkoleń poświęconym budownictwu energooszczędnemu, pasywnemu, systemom wentylacji oraz alternatywnym źródłom energii.

   

  Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami oraz kluczowymi partnerami inwestycji domu zeroenergetycznego.

   

  Zainteresowania – nowe technologie w budownictwie, energia odnawialna, siatkówka, narciarstwo, windsurfing

 • Solcial
Youtube